Meeskond

Luisa meeskonda kuulub palju rahvast nii Eestist kui ka välisriikidest. Tartu ja Tallinna kontori kollektiivis on 50 põhikohaga töötajat, kuid üle laia maailma on meid ühtekokku üle 370.

Siin lehel on teil võimalus heita põgus pilk meie meeskonna tuumikule.


Luisa juhatus (vasakult Kristiina, Reelika, Raili ja Berbel).

  • Anne Nestor
  • Dagmar Linnasmägi
  • Evelin Mikenberg
  • Gregory Mark Dunn
  • Helen Noormägi
  • Külli Pärtel
  • Berbel Pedari
  • Airi Kello
  • Iris Barbara Jeletski
  • Ingmar Pilt
  • Kertu Kärk
  • Ingrid Mardisoo
  • Reili Brandt
  • Kirill Lebed
  • Krista Saabel
  • Anna Räbokon
  • Maigi Müürsepp
  • Marge Žordania
  • Pille Riin Laadoga
  • Edda Teder
  • Raili Kadak
  • Reet Veski
  • Marika Borovikova
  • Olga Boikova
  • Stewart Johnson
  • Karmela Molodõk
  • Kristiina Püttsepp
  • Silver Lepik
  • Taivo Liivak
  • Sire Reisner
  • Reelika Jakubovski
  • Toomas Silk
  • Kristel Weidebaum
  • Urve Ansip
  • Sergei Akopjan
  • Kristin Uik
  • Vladimir Danilov
  • Aljona Lents
  • Nelli Denissova
  • Krista Kotkamäe
  • Katrin Kask
  • Terje Arro
  • Kathy Sarapuu
  • Maire Linask
Anne Nestor Juuniorosakonna projektijuht
E-post juunior@luisa.ee
Tel 626 4283
Dagmar Linnasmägi Projektijuht
E-post tartu@luisa.ee
Tel 744 0088
Evelin Mikenberg Inglise keele tõlkija
Gregory Mark Dunn Inglise keele vanemtõlkija ja toimetaja
Helen Noormägi Eesti keele toimetaja (lapsepuhkusel)
Külli Pärtel Eesti keele peatoimetaja
Berbel Pedari Juhatuse liige
E-post berbel@luisa.ee
Tel 626 4286
Airi Kello Arendusjuht
E-post konkurss@luisa.ee
Iris Barbara Jeletski IT spetsialist ja inglise keele tõlkija
Ingmar Pilt Tehnikaosakonna projektijuht
E-post tehnika@luisa.ee
Tel 744 0082
Kertu Kärk Välistõlketellimuste projektijuht
E-post kertu@luisa.ee
Ingrid Mardisoo Inglise keele tõlkija
Reili Brandt Tõlkekorraldaja
E-post tallinn@luisa.ee
Tel 626 4281
Kirill Lebed Vene ja inglise keele tõlkija
Krista Saabel Õigus- ja majandusosakonna projektijuht
E-post krista.saabel@luisa.ee
Tel 744 0082
Anna Räbokon Dokumendiosakonna projektijuht (lapsepuhkusel)
E-post tallinnadokumendid@luisa.ee
Tel 626 4282
Maigi Müürsepp Inglise keele tõlkija
Marge Žordania Meditsiiniosakonna projektijuht
E-post meditsiin@luisa.ee
Tel 744 0083
Pille Riin Laadoga Välisturundusjuht
E-post pilleriin@luisa.ee
Tel 626 4283
Edda Teder Inglise keele vandetõlk
Raili Kadak Juhatuse liige
E-post raili@luisa.ee
Tel 744 0081
Reet Veski Tehniline toimetaja
E-post reet@luisa.ee
Marika Borovikova Inglise keele vandetõlk
Olga Boikova Dokumendiosakonna projektijuht
E-post olga@luisa.ee
Tel 6264282
Stewart Johnson Inglise keele toimetaja
Karmela Molodõk Välistõlketellimuste projektijuht
E-post karmela@luisa.ee
Kristiina Püttsepp Juhatuse liige
E-post kristiina@luisa.ee
Tel 626 4287
Silver Lepik Tehniline vanemtoimetaja
Taivo Liivak Inglise keele vandetõlk, jurist-lingvist
Sire Reisner Projektijuht
E-post luisa@luisa.ee, dokumendid@luisa.ee, sire@luisa.ee
Reelika Jakubovski Juhatuse liige
E-post reelika@luisa.ee
Tel 626 4286
Toomas Silk Saksa ja inglise keele tõlkija
Kristel Weidebaum Inglise keele tõlkija
Urve Ansip Eesti keele toimetaja
Sergei Akopjan Vene keele tõlkija
Kristin Uik Inglise keele tõlkija
Vladimir Danilov Vene keele tõlkija
Aljona Lents Vene keele tõlkija
Nelli Denissova Vene keele toimetaja
Krista Kotkamäe Projektijuht
E-post krista.kotkamae@luisa.ee
Katrin Kask Inglise keele tõlkija
Terje Arro Inglise keele vandetõlk
Kathy Sarapuu Eesti keele toimetaja
Maire Linask Läti keele vandetõlk ja tehniline toimetaja